Industrial Packaging

Zkušenosti a znalosti německého svazu výrobců exportního balení Bundesverband Holzpackmittel Paletten Exportverpackung (HPE) e.V. jsou shrnuty  ve Směrnici pro exportní balení HPE, která se tak stala mezinárodně uznávaným kritériem kvality..

Druhé revidované vydání Směrnice HPE je z roku 2010. Směrnice byla zpracována odbornou skupinou „Obaly podle HPE standardu“ ve spolupráci s pracovní skupinou VDMA (Svaz německých výrobců strojů a zařízení) a pracovní skupinou BFSV Hamburg.

Pozor, Směrnici HPE ani její část nelze bez souhlasu HPE kopírovat.

 

Verpackungsrichtlinien HPE

Nabízíme zde možnost objednání Směrnice HPE (HPE Verpackungsrichtlinien), německého originálu.

Tištěný originál v němčině (102 stran, 65 nákresů, 17 tabulek, barevné fotografie příkladů balení) je možno objednat na www.hpe.de/verpackung-hpe-standard/verpackungsrichtlinie-bestellen.html nebo v SYBĚ (cena 25,- EUR v platném kursu + poštovné a balné 200,- Kč).

 

Překlad do češtiny

Nabízíme také možnost objednání překladu Směrnice HPE (HPE Verpackungsrichtlinien) do češtiny. Garantujeme odbornou úroveň překladu.

Překlad textu této směrnice do češtiny nebude obsahovat nákresy a fotografie (slouží jako pomůcka k porozumění německému textu). Překlad bude zaslán elektronicky ve formátu PDF s možností tisku.

Cena za překlad textu směrnice do češtiny je 47.800,- Kč + DPH.

Pro členy obalové asociace SYBA je cena za překlad textu směrnice do češtiny 7.800,- Kč + DPH.

 

Stručnou objednávku originálu i překladu (titul, jméno, příjmení, firma, e-mail, DIČ) lze zaslat na vlado.volek@syba.cz.

Na základě objednávky bude zaslána zálohová faktura. Po jejím uhrazení bude zaslán originál i překlad a vystaven daňový doklad – faktura.

Partneři OBALOVÉ AKADEMIE

General partner

Gold partner

Silver partner

Bronze partner

Partner

Partner třídění

General media partner

Media partner

 
Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používá soubory cookie. Více informacíRozumím