Industrial Packaging

Směrnice pro exportní balení

Směrnice pro exportní balení / Export packaging guidelines

Komplexní technická norma pro správné provedení exportních balení a výrobu exportních beden. Norma zahrnuje požadavky německé HPE, evropských směrnic FEFPEB i CTU Code. Norma je dvojjazyčná: CZ / EN.

Směrnice je současně technickým dokumentem pro certifikaci top výrobců exportních obalů, která je zavedena v německém svazu HPE. Toto přinese exportérům zvýšenou míru jistoty, eliminuje poškození exportovaného zboží z důvodu nevhodného obalu případně vyloučení plnění pojišťovnou z důvodu nevhodného obalu.

Směrnice je zasílána elektronicky ve formátu PDF, tisk je povolen bez omezení počtu kopií, zájemce si může vytisknout jak celou publikaci, tak vybrané stránky.

Cena je 2.400,- Kč + DPH. Pro pracovníky členů obalové asociace SYBA a SČMVD je 1.200,- Kč + DPH; pro pracovníky členů WG Industrial Packaging je manuál zasílán bezplatně.

Směrnice ve formátu PDF bude zaslána na základě objednávky obsahující: 

  • firma
  • jméno
  • pracovní pozice
  • e-mail
  • mobil nebo telefon.

Objednávku zašlete na adresu: info@syba.cz

Na základě objednávky bude platícím zaslán manuál a vystaven daňový doklad – faktura.

 

Obsah Směrnice pro exportní balení / Export Packaging Guidelines ke stažení zde.  

 

 

Verpackungsrichtlinien HPE

Zkušenosti a znalosti německého svazu výrobců exportního balení Bundesverband Holzpackmittel Paletten Exportverpackung (HPE) e.V. jsou shrnuty  ve Směrnici pro exportní balení HPE, která se tak stala mezinárodně uznávaným kritériem kvality. Nové revidované vydání Směrnice HPE je z roku 2018. Směrnice byla zpracována odbornou skupinou HPE „Obaly podle HPE standardu“. Pozor, Směrnici HPE ani její část nelze bez souhlasu HPE kopírovatTištěný originál v němčině (130 stran, 68 nákresů, 20 tabulek, barevné fotografie příkladů balení) je možno objednat na www.hpe.de.

 

 

 


Obsah Směrnice pro exportní balení:


Partneři Obalové Akademie

Partneři

Generální partner

Stříbrní partneři

Bronzový partner

Partneři

Partner třídění

Partner třídění na Slovensku

Hlavní mediální partneři